آموزش شستشو پرده

آموزش شستشو پرده

آموزش شستشو پرده

آموزش شستشو پرده به شما کمک می کند تا بتوانید از پرده ی مورد نظر خود در طولانی مدت بدون اینکه دچار پوسیدگی و پارگی شوند استفاده کنید. معمولا در تولید پارچه های شید یک لایه برای پوشش آن از جنس آهار که متشکل از مواد پی وی سی است استفاده می شود همین امر موجب صاف ماندن پارچه و از نفوذ انواع لکه های گرد و خاک جلوگیری می کند.

اگر شستشوی پرده را طبق شرایط تولید آن در نظر بگیرید از خراب شدن و دفرمه شدن پرده جلوگیری می کند پس سعی کنید حتما طبق مواردی که در ادامه ذکر میکنیم انجام دهید تا بتوانید از پرده برقی در طولانی مدت استفاده کنید.

شستشو پرده به دو روش 

آموزش شستشو پرده - با استفاده از مواد شوینده

روش دوم) در این روش بهتر است هر 6 ماه یکبار از میل پرده خارج کنید و با استفاده از مواد شوینده حل شده در آب بدون آنزیم آن را با دست یا اسفنج خیلی آرام کف مالی کنید و شستشو دهید. برای آب کشی هم فشار آب بسیار کم و در یک مکانی از خانه به صورت ایستاده آویزان کرده و اجازه دهید تا خشک شود.

آموزش شستشو پرده - استفاده از بخارشو

روش اول) شستشوی پرده با استفاده از دستگاه بخار شور ، شامپو فرش و دستمال مرطوب بدون جداسازی از میل پرده کاملا آسان و به صورت ایستاده می تواند روش بسیار راحتی برای از بین بردن گرد و غبار ها باشد ، این روش هیچ صدمه ای به پرده نخواهد زد و باعث می شود رنگ پرده باز شود.

توجه : شستشو پرده با ماشین لباسشویی اصلا پیشنهاد نمی شود چراکه باعث می شود پرده مچاله و دفرمه شود.

هر سوال یا ابهامی که در این زمینه ی شستشو و نگهداری از پرده های مختلف داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید و از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.