آموزش نصب پرده

آموزش نصب پرده - متین پرده

آموزش نصب پرده

آموزش نصب پرده باعث می شود شما بتوانید خودتان این کار را هم انجام دهید ولی این آموزش به این منظور نیست که خیلی راحت پیش میرود و شما هم توانایی این کار را دارید ممکن است این قضیه برعکسش اتفاق بیفتد پس همیشه از یک متخصص حتما کمک بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند.

اما نصب پرده به دو شکل انجام می شود : دیواری ، سقفی

اینکه کدام یک را برای نصب انتخاب کنید توسط اندازه گیری که توسط خودتان یا نصاب انجام می شود مشخص می شود. بنابراین بهتر است اندازه گیری را به شخصی که در این زمینه تجربه و تبحر دارد بسپارید تا او بتواند نحوه ی نصب را انتخاب کرده و به شما اعلام کند.

محتویاتی که از شرکت متین پرده برای شما ارسال می شود شامل : پرده ای که سفارش داده اید و پایه های لازم برای نصب به صورت سقفی یا دیواری.

ابزار مورد نیاز جهت نصب پرده :

آموزش نصب پرده - ابزار مورد نیاز برای نصب پرده

آموزش نصب پرده زبرا با پایه سقفی : 

بیشتر مردم فکر می کنند که نصب کردن پرده زبرا با پایه ی دیواری بسیار سخت است اما می توانید به دنبال کردن قدم به قدم مراحل نصب به راحتی خودتان هم نصب پرده را انجام دهید در ادامه به شما نشان می دهیم که به راحتی می توانید پرده را به ریل آن متصل کنید.

1) اولین مرحله این است که عرض پرده تون را اندازه گیری کنید و اینکه شما احتیاج به دو عدد براکت دارید که باید به وسیله ی یک مداد محل دقیق پرده را علامت گذاری کنید تا اشتباهی صورت نگیرد.

2) دومین مرحله این است که شما قسمتی که اندازه گیری کردید را یک سوراخ با دریل ایجاد کنید.

3) مرحله ی بعدی هم این است که حتما قبل از سوراخ کردن اطمینان حاصل کنید جایی که علامت گذاری کرده اید دقیق است سپس شروع کنید به سوراخ کردن محل مورد نظرتان با استفاده از دریل.

4) یک بار برای همیشه براکت ها را در جایی که مد نظرتون هست قرار دهید و مطمئن شوید که جای درست را سوراخ ایجاد کرده اید که باعث می شود شما براکت ها را در جایی که علامت گذاری کرده اید به درستی قرار گرفته است.

5) در این مرحله دریل کردن به پایان رسیده و جایگاه براکت ها را علامت گذاری کرده و جایگذاری کرده اید.

6) در این مرحله باید کاست پرده به راحتی به داخل براکت ها جایگذاری می شود.

7) پشت پرده را به ریل فشار دهید و در زمانی که این کار را انجام می دهید زمانی که جا بیفتد یک صدای بلندی مثل کلیک می دهد که این به معنی جا افتادن پرده داخل براکت هاست.

تبریک میگیم شما توانستید خودتان پرده برقی را به شکل سقفی نصب کنید.

اگر هم کمکی در این زمینه احتیاج داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید متین پرده به راحتی می توانید پرده شما در مدل های مختلف و با توجه به سلیقه تان را نصب و راه اندازی کند.

آموزش نصب پرده زبرا با پایه دیواری : 

در این جای متن می خواهیم به شما نصب پرده زبرا با پایه ی دیواری را آموزش بدهیم ، پس در اینجا مرحله به مرحله به شما کارهایی که باید انجام دهید را آموزش میدهیم :

مرحله اول :  به اندازه ی 5 و 10سانتی متر از گوشه ی بالا و سمت چپ و همچنین از قیمت بالا و سمت راست علامت گذاری کنید.

مرحله دوم : براکت ها را گذاشته و قسمت های داخل را با مداد علامت گذاری میکنیم.

مرحله سوم : سپس براکت را در قسمت های علامت گذاری شده به شکلی دقیق گذاشته و آن را در محل مورد نظر با پیچ دریل میکنیم.

مرحله چهارم : در این مرحله که دریل به اتمام رسید و مطمئن شدید که براکت ها در محل درست قرار گرفتند نوبت به قرار دادن پرده زبرا می شود.

مرحله پنجم : حالا در این مرحله قسمت پشتی پرده را به داخل براکت ها فشار می دهید که یک صدایی مثل کلیک کردن به گوشتان میرسد و خبر از جا افتادن پرده می دهد.

مرحله ششم : در آخرین مرحله پرده به راحتی نصب شد و با فشردن کلید روی ریموت آن را باز و بسته کنید و مطمئن شوید که به درستی کار می کند.