نصب پرده در حالت مختلف

ترکیب پرده عمق و ظرافت بیشتری به پنجره های شما می بخشد. برای بعضی از اتاق ها ، آویز پرده به تنهایی ، به اندازه کافی خوب است. اما گاهی اوقات ، در اتاق خود به حریم خصوصی یا کنترل نور بیشتری نیاز دارید. نصب پرده در حالت مختلف راهی عالی برای تأمین نیازهای شما بدون از بین بردن سبک است.

آویختن پرده روی پرده راحت تر از آن است که فکر می کنید!

چگونه می توان پرده ها را روی پرده آویزان کرد؟

پرده ها به تنهایی می توانند سرد و ناتمام به نظر برسند ، و پرده ها به خودی خود می توانند نور زیادی را وارد کنند یا نمی توانند سطح حریم خصوصی شما را تأمین نکنند. به همین دلیل است که ترکیب پرده و پرده می تواند به شما کمک کند تا به ظاهر و عملکرد مورد نظر خود برسید.

ابتدا چند مورد ضروری را برای این کار باید بدانید.

نصب پرده در حالت مختلف

درباره رنگ فکر کنید

پرده های چوبی با پرده های رنگی می توانند فضای اتاق را دنج کنند. روش دیگر ، پرده های سفید روی پرده های سفید می توانند اتاق را سبک و روشن کنند. می خواهید چه نگاهی ایجاد کنید؟ رنگ هایی که برای هر عنصر انتخاب می کنید می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

درمان های بافتی را کاوش کنید

ممکن است پارچه ها و چوب های صاف همیشه بهینه نباشند. روش های درمانی مانند سایه های چوبی بافته شده یا پارچه های مخملی می توانند به اتاق شما عمق و زیبایی ببخشند.

بسته های پرده ای را برای سبک و عملکرد خود اضافه کنید

کراوات و بازدارنده ها بهترین گزینه برای پرده های شما هستند. آنها به پنجره های شما شخصیت می بخشند ، پرده های شما را برجسته می کنند و بدون زحمت نمای بیرون را به نمایش می گذارند.

پرده ها را در خارج از قاب پنجره نصب نکنید

نصب پرده ها در خارج از قاب پنجره ، نصب زشتی را نشان می دهد و به نظر می رسد شلخت و ناتمام است. اگر می خواهید پنجره هایتان بزرگتر به نظر برسند ، از یک پایه داخلی برای پرده ها و میله های پرده ی بلندتر استفاده کنید تا پوشش های پنجره وسیع تری را در خود جای دهد.

به یک طرح برای خانه خود پایبند نباشید

 بهتر است برای خانه خود همان پرده را انتخاب نکنید. اگر پرده های یکسانی در خانه دارید که نمی توانید جای آنها را بگیرید ، پرده های جدیدی را انتخاب کنید تا به هر اتاق شخصیت منحصر به فردی بدهد.

ایده هایی برای نصب پرده در حالت مختلف

آماده نصب پرده روی پرده خانه خود هستید؟ در اینجا چند مورد از ظاهر مورد علاقه ما وجود دارد.

پرده کرکره

نصب پرده ها روی پرده کرکره یا ونیزی یک ظاهر مد است. می توانید آنها را کاملاً باز کنید ، ببندید و یا آنها را از زوایای مختلف کج کنید تا بتوانید از فضای خلوص یا نور مناسب برخوردار شوید.

پرده کرکره  در بسیاری از مواد از جمله وینیل ، چوب ، آلومینیوم موجود است.

نصب پرده در حالت مختلف

پرده شید

پرده شید جایگزینی مناسب برای پرده های سنتی است. پرده شید معمولاً مات هستند و فقط می توانند کم و زیاد شوند و گزینه های کنترل نور کمتری را ارائه می دهند.

سایه های سلولی

در صورت نیاز به حریم خصوصی ، کنترل نور و عایق بندی ، سایه های سلولی همراه ایده آل هستند. ساختار لانه زنبوری نور را به داخل می دهد اما هنوز هم یک پوشش مات را فراهم می کند. سلولهای داخلی هوای گرم را از هوای  سرد خارج می کنند و هوا را خنک نگه می دارد. بنابراین یک گزینه عملی و صرفه جویی در مصرف انرژی هستند. گزینه های خاموشی نیز برای حفظ حریم خصوصی کامل در دسترس هستند.

نصب پرده در حالت مختلف

پرده لوردراپه

پرده لوردراپه از آنجا که به جای بالا و پایین به سمت چپ و راست باز می شوند ، برای کشویی درها و پنجره های بزرگ مناسب هستند.

این پرده ها در مجموعه ای از سبک ها و عرض ها موجود است. شما می توانید آنها را به زنجیر پایین شل کنید تا از حرکت اسکلت ها هنگام باز شدن پنجره ها جلوگیری کنید.

نصب پرده در حالت مختلف

پرده بامبو

پرده بامبو مقرون به صرفه بوده و در انواع مختلفی از مواد موجود است ، بنابراین برای زندگی در حد توان خود مجبور نیستید سبک خود را فدا کنید.

اگر می خواهید حداکثر نور در روز و حریم خصوصی کامل در شب باشد ، پرده بامبو بهترین گزینه برای شماست.