پرده اتاق خواب سنتی

در مبحث پرده اتاق خواب سنتی اگر در دکوراسیون داخلی اتاق خود از لوازم سنتی و استیل ‌های قدیمی استفاده کرده ‌اید ، انواع پرده اتاق خواب سنتی مناسب ترین و به صرفه ترین گزینه برای زیبا کردن اتاق خواب شما می ‌باشد. پنجره پوش ‌ها هم بر پایه ی رنگ و مدل اتاق شما می ‌تواند مورد بهره برداری قرار گرفته بشود. این پنجره پوش ‌ها بر میزان نامشان به پنجره ها وصل شده و تمام آن را می ‌پوشاند.

این نوع از پرده های قدیمی را از نوع پرده زبرا می توان تشخیص داد. زیرا اکثریت این پرده ها وطرح دیگر از نوع زبرا و یا بقیه مدل های دیگر که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت. و اینکه برای افرادی که وسایل های قدیمی و مدل سنتی را به خانه خود انتخاب کرده اند . طرح ها و شکل و ابعاد بسیاری برایش می تواند وجود داشته باشد  و نصب این پرده ها بر اساس اندازه گیری دقیق و کامل کنار پنجره می باشد.

در این نوع پرده ها با چاپ یک طرح زیبای ایرانی بر روی تمامی انواع پرده ها قابل ارائه و عرضه می باشد. و از انواع آن می توان به پرده های پارچه ایی پانچی ، پرده زبرا و انواع پرده شید رول ها نام برد.و همچنین میتوانید پرده ها را با لوازم دیگر منزلتان مثل بالشتک ها و پاف های سنتی ست کنید.

نصب و قرار دادن پرده اتاق خواب سنتی

نصب و قرار گیری پرده های سنتی می تواند یا سخت باشد. یا آسان اما در عین حال نصب کردن پرده اتاق خواب سنتی می تواند آسان باشد. و شاید عده ایی از مردم نحوه نصب کردن این نوع پرده را ندانند پس باید به فکر یک نصاب در خانه برای نصب پرده باشند. تا به طور دقیق و بدون هیچ مشکل و نقصی بتوانند پرده اتاقتان را نصب کند. شما با میتوانید با کمک گرفتن از نیرو های حرفه ای در متین پرده کار نصب پرده منزلتان را به آنها بسپارید.

 

 

 

پرده سنتی برای کجاها مناسب می باشد؟

  • برای خانه هایی با حال و  قدیمی و سنتی ( خانه هایی بر گرفته از نقش و نگار به فرش های دستباف و پشتی و صندلی و پنجره های گلخانه با این پرده های قدیمی و سنتی در صورت انتخاب صحیح رنگ بندی , هماهنگی خوبی برقرار  می کند )
  • برای خانه های تازه ساخت ( به این همین خاطر که رنگ مسلط در دکوراسیون نوین بی خاصیت است و این نوع از پرده ها سبب شادابی و طراوت و رنگارنگ شدن خانه های بی روح در سبک مدرن می شود )
  • اتاق خواب ( موقعی که برای رو تختی ها و بالشتک های روی آن از بالشتک های سنتی استفاده کرده اید می توانید در کنار آن از پرده و سایه شکن با مدل های سنتی و نوستالژی استفاده کنید)
  • برای پرده پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و حتی حمام ( شما امکان این را دارید در همه این نوع مورد ها از این نوع پرده ها استفاده کنید به شرط آن که با سایر ابزارات خانه برای رنگ بندی کردن در طرح های مورد بهره برداری شده در آن را ست کنید ، بالشتک های سنتی در این زمان ها کمک اساسی را به ایجاد این هارمونی می کنند)
  • خانه هایی با مرتب سازی ساده ( اگر ابزار های خانه تان خیلی معمولی به نظر می آید و نیاز به یک تغییر شایانی در دکوراسیون دارید می توانید سراغ انواع رنگ های پر استفاده برا پرده های سنتی بروید. )
  • خانه های پر طرح و نگار ( به همین خاطر باید از انواع معمولی پرده های سنتی ، همانند پرده هایی با نقاشی خط یکنواخت و تک رنگ استفاده کنید)
  • جهیزیه عروس ( مشروط بر اینکه زو به هم رسیده شده جز مشتاقان سبک چیدمان سنتیِ جهیزیه باشند. )