پرده های دو پنل دارای دو صفحه جدا گانه هستند که هر در دو طرف پنجره قرار گرفته می شوند . برای بستن و چیدمان این نوع از پرده ها ، می توانید هر دو صفحه ها را در کنار هم قرار بدهید و با یک بند ببندید. هم چنین این نوع پرده ها را می توان به عقب گره زد تا موقعی که ظاهری هم زمان آن برای شما تولید کند.

همچنان در چینش بندی دکوراسیون داخلی خانه انتخاب نوع پرده ها مبلمان و فرش ها باید به طوری باشد که رنگ بندی در میان آن ها از یک خانواده و یا در هر کدام از آن ها یک بخش هم رنگ دیگری باشد. چهار چوب پرده مورد انتخاب برای پرده ها , این مدل از جنس چوب بوده و به صورت جور چین می باشد که در رنگ بندی های کرمی و استخوانی ، سفید ، طلایی ، نقره ای ، استخوانی به صورت سیاه قلم سفید سیاه قلم ، رنگ طلایی سفیدی به حالت سیاه قلمی ، نقره ایی سیاه قلم هم در دسترس می باشد .

آرایه هایی که به صورت دیوارچه اندوخته شده اند که از جنس پارچه اطلسِ طرح دار می باشند و درگاه هایی که به حالت جور چینی و ریزشی دوخته شده است و همینطور پرده های دو پنل از جنس مخمل کالیفرنیا می باشند . و زمینه و سبک اصلی پرده از تور گل گلی می باشد که همراه با پارچه با دوامی که به صورت چین داری آستر کشی و دوخته شده است.

دو پنل پرده معمولا از نوع جنس مخمل یا پارچه تایتانیکی ساخته شده است که در بین و وسط آن ها طرح ها و نقش های مختلفی قرار دارد . که این نوع از نقش و طرح ها به وسیله چاپ ، دوخت یا پرس گرم در این قسمت تولید می شود .

از داشتن پرده های دو پنل

اگر قصد این را دارید که علاوه بر طراوتی پنجره اتاق خود از نور و روشنایی کافی آفتاب نیز برخوردار باشید می توانید از پرده‌ های ابریشم استفاده کنید ، این مدل از پرده های نور آفتابی را به خوبی از خود نفوذ و جریان داده و همچنین فضای بیرون اتاق از پنجره قابل مشاهده است. پرده اطلس و پرده پانچی به صورت آماده نصب عرضه شده و برای نصب آن نیازی به متخصص نیست و به راحتی میتوانید آنرا نصب کنید. در دوخت این جنس محصول از بهترین نوار های پانچی و حلقه پانچی استفاده شده است و بعد با خیال راحت و آسوده می توانید چند بار آن را شسته و استفاده کنید. حلقه پانچی , این محصول فلزی بوده و قابل شستشو می باشد.

ابعاد چین هر یک از دیوارچه ها ۱۵۰ سانتی متر است و پُر چین آن ۵۰ الی ۷۰ سانتی متر و کم چین آن ها ۱۰۰ سانتی متر می باشد. اگر میخواهید رنگ پرده به آراستگی و طراوت خود را نشان دهد باید بصورت پر چین از آن استفاده کنید یا زیر آن از خط کشی استفاده کنید.

در محوطه های فضای اتاق با نصب این نوع از پرده های دو پنل می توانید جذابیت و همینطور آسایش رو به روحیه تان ببخشید. چنان چه جنس این پرده ها به صورت ابریشمی است. طرح های گلدار هم در این قسمت بر روی پارچه ها می تواند نمای ارزنده ایی را در حیطه های فضای داخلی دکوراسیون منزل داشته باشد. مدل دو پنل حتی در اتاق های پذیرایی هم میتواند قابل توجه بر تمامی امکانات و محیط پیرامون قابل سنجش باشد , و در هر فاقد شرایطی از برخوداری این محصول که مزیت های به خصوص خود را دارد به عنوان مثال در مطلب بالا که گفته شده در برابر روشنایی و نور آفتاب کاملا مقاوم است.

ویژگی‌های این پرده

در متین پرده یک سری از ویژگی های پرده های دو پنل وجود دارد که این از مزیت ها رو در مقوله ایی برایتان بازگو خواهیم کرد:

  • تجملی و کاربردی هستند.
  • پرده‌ های تقریبا جدید و در پرده‌ های مدرن بسیار پُر جنب و جوش می‌ باشند.
  • این پرده برای پنجره‌ هایی با عرض و ابعاد زیاد مورد استفاده قرار گرفته می شود.
  • این عنصر سیستمی قاعدتا از فرهنگ ژاپن و چین حداکثر برای تفکیک فضا ها الهام گرفته شده‌ است.
  • این نوع از دیوارچه های عمودی ، شما را متقاعد می کنند تا یک صفحه بندی برای تقسیم یک اتاق تولید کنید.
  • گزینه‌ ی مناسب برای زمان‌ ها و موقعیت هایی است که می‌ خواهیم یک محوطه ی باز را با قابلیت جداگانه ایی داشته باشیم.
  •  جنس این پرده ها از پارچه‌ هایی با نخ های طبیعی دوخته شده است و نیز قابل استفاده می‌ باشد.
  • درگاه های پارچه‌ ایی بزرگ که بر روی دیوار یا سقف قرار گرفته شده است ، برای راحت تر شدن کار می‌ توانند به جلو و عقب بر روی یک مسیر حرکت کنند و این امکان را دارند که موقع قرار گرفتن در زاویه باز ، به طور کامل از یک در و پنجره جدا شوند